Tere, hea teenusepakkuja!

Oled jõudnud lävepakuni, mis avab Sinu teenusele ukse uude hariduslike digitööriistade keskkonda.

Läbi eCheiron platvormi on võimalik Sul jõuda kiiremini uute, uuendusmeelsete õpetajateni, kes hindavad, jagavad kasutajakogemusi ja teevad parendusettepanekuid otse teenusepakkujale.

Tule, näita, kuidas sinu keskkond muudab haridust!

Kui soovid projektist rohkem teada saada ja/või aidata meil prototüüpi katsetada,
telli meie uudiskiri ja jälgi meie tegemisi Facebookis.

eCheiron Digital Education Gateway

Sild õpetajate, koolide ning erinevate haridustehnoloogiliste (EdTech) lahenduste loojate vahel.

eCheironi näol on tegemist eelkõige õpetajatele mõeldud personaalse otsingumootoriga, mis võimaldab konkureerivaid pakkumisi omavahel võrrelda, aidates kiiresti ja efektiivselt leida just enda vajadustele vastavaid veebikeskkondi ja digitööriistu.

eCheiron lihtsustab õpetajate tööd, filtreerides pakkumisi kooli, riigi, keele, aine ja funktsionaalsuste alusel, andes õpetajatele võimaluse erinevaid võimalusi omavahel kiiresti ja lihtsalt võrrelda. Nii ei pea õpetaja teenuseid ise läbi katsetama, vaid saab loetud sekunditega teada, milline neist tema vajadustele vastab, mida kasutavad ja soovitavad kolleegid ning eelistab tööandja.

EdTech platvormid saavad omakorda eCheironi kaudu jõuda uute uuendusmeelsete kasutajateni ning enda teenuse arendamiseks parendusettepanekuid otse kasutajatelt.

Koolidele pakume lihtsamat ja tõhusamat digiplatvormide haldamissüsteemi kompaktselt ühes kohas.


eCheironi projekti veavad tegevõpetajad, kellel on suur kogemus erinevate e-õppe keskkondade kasutamisega ja hea ülevaade õpetajate reaalsetest vajadustest, ning kooli administratiivtöötajad, kellel on arvestatav kogemus koostööst erinevate lahenduste pakkujatega.