Tere, hea investor!

Oled jõudnud lävepakuni, mis avab Sulle ukse tuleviku hariduse investeerimisse.

Oleme tiim eCheiron ja me avame Sulle ukse tuleviku hariduse investeerimisse.

eCheiron on platvorm, mis toob kokku õpetajad, koolid ja hariduslike digitööriistade keskkonnad. Sinul avaneb nüüd võimalus toetada digipädevuste paranemist ning Eesti kui e-riigi kuvandi laiendamist välismaale.

eCheironi projekti veavad tegevõpetajad, kellel on suur kogemus e-õppe keskkondade kasutamisel ja hea ülevaade õpetajate reaalsetest vajadustest, ning kooli administratiivtöötajad, kellel on arvestatav kogemus koostööst erinevate lahenduste pakkujatega.

Meeskonda kuuluvad Kose Gümnaasiumi direktor Martin Medar, õpetajad Moonika Oll ja Katrin Taniste ning arendusjuht Cathy Sildver, arendaja Kairo Koik ja disainer Mait Luidalepp.

Meil on selge ülevaade sihtrühmast, oleme ise tegevõpetajad ning oskame vajadusi kõige paremini hinnata.

  • toetame Eesti haridusriigi rahvusvahelise maine kujundamist
  • oleme sillaks hariduse edulugude turundamisel
  • rikastame ja edendame Eesti haridusmaastiku. E-riigi maine ning kuvandi toetamine haridusmaastikul

Tule, lenda koos eCheironiga tuleviku digimaailmas.

Kui soovid projektist rohkem teada saada ja/või aidata meil prototüüpi katsetada,
telli meie uudiskiri ja jälgi meie tegemisi Facebookis.

eCheiron Digital Education Gateway

Sild õpetajate, koolide ning erinevate haridustehnoloogiliste (EdTech) lahenduste loojate vahel.

eCheironi näol on tegemist eelkõige õpetajatele mõeldud personaalse otsingumootoriga, mis võimaldab konkureerivaid pakkumisi omavahel võrrelda, aidates kiiresti ja efektiivselt leida just enda vajadustele vastavaid veebikeskkondi ja digitööriistu.

eCheiron lihtsustab õpetajate tööd, filtreerides pakkumisi kooli, riigi, keele, aine ja funktsionaalsuste alusel, andes õpetajatele võimaluse erinevaid võimalusi omavahel kiiresti ja lihtsalt võrrelda. Nii ei pea õpetaja teenuseid ise läbi katsetama, vaid saab loetud sekunditega teada, milline neist tema vajadustele vastab, mida kasutavad ja soovitavad kolleegid ning eelistab tööandja.

EdTech platvormid saavad omakorda eCheironi kaudu jõuda uute uuendusmeelsete kasutajateni ning enda teenuse arendamiseks parendusettepanekuid otse kasutajatelt.

Koolidele pakume lihtsamat ja tõhusamat digiplatvormide haldamissüsteemi kompaktselt ühes kohas.


eCheironi projekti veavad tegevõpetajad, kellel on suur kogemus erinevate e-õppe keskkondade kasutamisega ja hea ülevaade õpetajate reaalsetest vajadustest, ning kooli administratiivtöötajad, kellel on arvestatav kogemus koostööst erinevate lahenduste pakkujatega.